Життя і смерть у владі язика

Опубліковано в Денне Слово

Смерть і життя у владі язика. Ми часто думаємо, що смерть і життя у владі їжі, у дієтах, у заняттях спортом, фізичних вправах. Та насправді смерть і життя знаходиться у владі язика.

Коли людина говорить, що я є ніхто, я не хочу жити на цьому світі, я хочу померти - вона помре. Вона й справді перестане жити. На Землі нині понад сім мільярдів людей і скільки з них визнають негативні речі? Скільки людей сьогодні проклинають життя і не хочуть жити? І скільки людей мають сьогодні на своїх устах, на своєму язиці слово життя?

Якось, у моєму житті настав час, коли мені було дуже важко і я перестав вірити в Боже Слово, бо мені здавалося, що реальність відрізняється від того, у що я вірю, відрізняється від того, що пише Боже Слово. Я почав жити реальністю цього світу і мені було дуже важко в моєму серці. І я вийшов з того стану тому, що у мене був список "дев’яносто п’яти речей", які Христос сказав про нас, які Біблія говорить про нас. І я читав його, цитував ті вірші, перечитував пункти наголос і дивився, як Бог звільнював мене від тої смерті, від того впливу смерті. То був мій практичний досвід. Якщо ви сьогодні переживаєте страх перед смертю, або знаходитеся у депресії, або ви пригнічені реальністю, обставинами життя, які ви бачите,— відкрийте сьогодні Боже Слово, знайдіть 95 речей, що Біблія говорить сьогодні про нас і процитуйте їх вголос. І, до речі, цей список висів просто над моїм ліжком - не треба було далеко йти. Ще з часу навчання у Біблійній Школі я так його повісив і одного дня він мені так став у пригоді.

Вибери життя, щоб ти жив, щоб слухатися голосу Господа. Сьогодні ми проголошуємо своїми устами життя - ми слухаємо і говоримо, думаємо Боже Слово і Його думки. Жодна релігія, жодна людина не говорила тих слів, які прийшов і сказав нам Спаситель. Ніхто не сказав нам, що прощає нам наші гріхи, що дає нам Божу праведність, рясноту Божої благодатіриймайте це слово і проголошуйте його. Кожне слово, що ми говоримо впливає на оточуючий світ, на наше оточення і чинить зміни у нашому житті. Вт 30:19

Навіть віруючі люди сьогодні мучаються, вірять, але мучаються, бо своїми устами не змогли визнати Спасителя за Господа свого життя - перед людьми, перед Богом, перед духовним світом. З однієї сторони вони розуміють, що вони віруючі, а з іншої - вони бачать іншу реальність і не можуть зрозуміти, хто вони є. На їхніх устах багато сумніву. На їхніх устах смерть і зло... І Бог каже - вибери життя.

О, всі спрагнені, йдіть до води, а ви, що не маєте срібла, ідіть, купіть живности, й їжте! І йдіть, без срібла купіть живности, і без платні вина й молока! Нащо будете важити срібло за те, що не хліб, і працю вашу за те, що не ситить? Послухайте пильно Мене, й споживайте добро, і нехай розкошує у наситі ваша душа! Нахиліть своє вухо, й до Мене прийдіть, послухайте, й житиме ваша душа! І з Я вами складу заповіта... (Іс55:1-3)

Ми не вкладаємо свої гроші в банки, про які знаємо, що збанкрутують, де власникам байдуже до вкладників. Ми досліджуємо і дізнаємося, хто насправді збереже наші кошти, і вкладаємо в банки надійні. Про це Господь тут і каже. Вкладайте туди, де ви завжди зможете отримати свій депозит, вклад, чи відсотки по ньому. Де завжди зможете прийти і вам видадуть і не відправлять, кажучи, прийди потім, чи колись, може віддамо, а може й ні. Це ваш скарб. Він вам належить. Складайте СОБІ скарби, там, де вони не нищаться...

Якщо є страх втрати, ніколи немає спокою. Як же убезпечити наші набутки і мінімізувати ризики втрати? Про це і про світло, тіло, здоров’я, про світлих і темних людей і про зв’язок із нашими скарбами. Про вічне життя, яке не нищиться,— про те, як воно проявляється в наших днях. Про наші життя і про життя наших тіл. Прості аргументи, зрозумілі й дитині, якими Господь доносить до нас секрети успіху у житті, розпочинаючи Новий Заповіт, задаючи риторичні запитання, на які ми самі бачимо відповіді. Про ціль нашого життя на землі та про наше, людей, унікальне призначення ми говорили у цій сорокахвилинній передачі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter