РКБ у IV-му кварталі 2016р

Опубліковано в Статистика

Один сіє, інший поливає, а Бог — Той, хто ростить (1Кор. 3:7-9). Ось, ми пропонуємо Вашій увазі огляд мовлення Радіоканалу Благодаті за останній квартал року. Тут ви можете побачити які реґіони світу охоплює сьогодні наша аудиторія. Вона трішки виросла у порівнянні з минулим роком, але що важливіше — стабілізувалася. Частка постійних слухачів сягає майже 20% із загальної маси, а середня тривалість сесії склала 14 хвилин, що говорить про те, що наші потенційні слухачі нас знаходять у мережі і ресурс досягає поставлених завдань.

Ми вдосконалили графічне представлення аудиторії за допомогою інтерактивної мапи (карти), де позначили міста в яких знаходяться наші постійні радіослухачі. А також змінили представлення деяких інших таблиць. Відтепер ми подаватимемо статистику лише у квартальному форматі. Сподіваємося, вам буде цікаво і корисно побачити хто ще крім вас слухає РКБ.

Статистика приводиться у динаміці за останні 90 днів, окрім де-яких показників, в яких вказаний період в заголовках таблиці. Публікуємо ми її лише для того, щоб ви могли спостерігати розвиток РКБ та мали додаткові приводи до молитви за поширення Божого Царства в Дусі та в Правді серед українців.

Ви маєте можливість допомогти Радіоканалу Благодаті та прийняти посильну участь в його розвитку при відповідному бажанні.


Географія слухачів РКБ

Ми зробили вибірку слухачів, що слухали Радіоканал Благодаті понад 30 хвилин протягом періоду. До списку потрапило рівно 900 IP адрес із 173 міст. Ці міста позначені на мапі нижче, щоби можна було скласти собі уявлення про географічне поширення аудиторії РКБ. Карта інтерактивна. Також ви можете її розгорнути на все вікно.

 

Повернутися догори

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Активність за 48год

статистика за останні 48 годин Повернутися догори

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Динаміка в часі

Повернутися догори

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Огляд за 90 днів

Повернутися догори

 

Країни

Повернутися догори

 

Слухачі

Повернутися догори
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter