Дякуємо вам, улюблені!

Опубліковано в Оголошення

Радіо Канал Благодаті - нам пішов п’ятий рік!!!

Дорогі друзі, дуже приємно було отримати від усіх вас такі численні привітання з нашим Днем Народження.

Особлива подяка тим, хто підкріпив поздоровлення подарунками. Завдяки цьому ми змогли продовжити домен РКБ ще на рік.

Нам пішов п’ятий рік!

На Різдво розпочався рік реформації в Україні

Опубліковано в Оголошення

В Україні офіційно і урочисто розпочався рік святкування пів тисячоліття Реформації у Європі. Всеукраїнська Рада Церков та організаційні комітети R500 вирішили доречним розпочати із святкування Різдва Спасителя з усім християнським світом, за сучасним календарем, 25го грудня.

Радіо Канал Благодаті повністю підтримує перехід від шкідливого звичаю, що невиправдано відділяє нас від світової християнської громади, на підставі застарілої традиції. Тому ми транслюємо з вечора 24го грудня Різдвяний музичний ефір.

Також ми пропонуємо вашій увазі уривок із відеозапису з Європейської площі, де відбувся

Різдвяний тиждень

Опубліковано в Оголошення

Дорогі друзі

З Божою допомогою, нам вдалося "домовитися" з Ґуглом і розмістити файли подкастів радіопередач на їхніх серверах. За цей рік передачі вже перенесені і повинні всі працювати. Поступово ми переносимо передачі за 2015-2014 роки. Це може зайняти ще кілька днів, на фоні підготовки Різдвяного ефіру.

Також, ми будемо вдячні, якщо ви повідомите нас, знайшовши неробочі посилання в Подкасті. Найпростіше написати на студійний скайп "kanalblagodati.org", вказавши назву передачі яка "не працює", або давши на неї посилання.

Радісної вам метушні у підготовці до свят і

Веселого Різдва!