Прославління

images/articles/TabernacleOfDavid3.png

Цей розділ присвячений первинній ідеї створення РКБ, яка вилилася в нашому гаслі: «Дух Господній — до кожної оселі!».

Давидова Скинія

А надхненням слугувало те, що зробив Давид у свій час. Скинія Давидова - не надто відома річ серед братів — унікальна дія в історії людства. Чи відомо вам, що вона здорово відрізнялася від скинії, побудованої Мойсеєм?

 Більше про це ось тут

З Йорданом вас, любі! Христос хрищається!

Опубліковано в Прославління

Вітаємо вас зі святом Водохреща! А третій же празник...

 • shchedryjVechir
 • shchedryk-2
 • shchedryk

Сьогодні останнє велике зимове християнське свято, яке ми святкуємо в Україні. Воно з приводу початку служіння Ісуса Христа у світі, яке розпочалося із хрищення Його від Івана Христителя у водах Йордану. Тому Його називають ще Йорданом, Водохрещем і Богоявленням. Сьогодні багато християн в Україні через це вітаються особливим привітанням "Христос хрищається!" А у відповідь говорять — "на ріці Йордан"!

Христос прожив на Землі 30 років звичайного земного життя, даючи приклад усім нам як зростати у вірі і Богопізнанні перед тим, як Господь зможе використовувати нас у Своєму служінні. У цьому зв’язку важливо згадати, що Христос будучи Богом втіленим в людське тіло, живучи на Землі не використовував Свою Божественну силу, а цілковито покладався у Своїй діяльності на Отця. В цьому особливість Його служіння і спасіння людям, яке полягає в тому, що Він не лише очистив нас від гріхів, але й дав приклад життя по вірі на Землі, доступний для наслідування кожній людині. Через що й сказав, що ми вчинимо більші вчинки, аніж Він вчинив, бо на це Він і залишив у цьому світі в Ів. 14:12

Співайте для Господа пісню нову, уся земле!..

Опубліковано в Прославління

Оновлення
Дорогі друзі.

Ми оновлюємо музичний ефір РКБ.

Хоч і не так багато є толкових християнських гуртів, у нас вже зібралася за рік певна колекція українських виконавців. Крок за кроком Господь збагачує прославління Радіоканалу Благодаті. Ми намагаємося заповнити музичний ефір таким чином, щоб протягом тижня він був різноманітним та збудовуючим для всіх нас. Для цього ми зараз переробляємо структуру радіоротації. Тепер він складатиметься на 50% із виключно українських виконавців, а друга половина буде розподілена між зарубіжними гуртами, що славлять Господа.

Ротація встановлена з періодичністю у шість годин, тобто щонайменше протягом шести годин повтори виключені.

Окрім того, зараз ми складаємо музичні блоки на кожен день тижня, так, щоби щодня прославління було новим. Це дозволить вам насолоджуватися прославлінням значно більше часу і прославляти Господа в Дусі у ваших мешканнях.

Є й інші зміни, про які ми повідомимо вас пізніше.

Якщо у вас виникають якісь міркування якими ви хотіли би поділитися з нами - ми з радістю вас вислухаємо. Пишіть на студійну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на радіофорумі.

Христос народився!!!

Опубліковано в Прославління

Дорогі й любі українці!

Вітаємо Вас з Різдвом нашого Господа Бога і Спасителя, Ісуса Христа! Най Спасіння у всій ласці зійде на ваші оселі, сім’ї і родини! Нехай Божа рука досягне кожного українця у цьому році і ми разом одними устами і в одному Дусі, у Дусі Святому прославлятимемо нашого Творця і Спасителя за Спасіння, які Він чинить і чинитиме в Україні і скрізь між нами!

З нагоди цьогорічного свята ми провели певну дослідницьку роботу і зібрали кілька сотень українських колядок, які на сьогодні склали найбільший музичний архів із усіх наявних на Радіоканалі Благодаті. Дяка Богові за ці знахідки, якими ми ділимося з вами усіма, дорогі радіослухачі.

Найбільший Різдвяний концерт — 2015:

Від Різдва — до Йордану!

Ми створили десять великих збірок, що налічують понад 700 творів. Це відомі всім нам улюблені колядки - українські Різдвяні пісні, в яких прославляється прихід Спасителя, а також рідкісні і маловідомі витвори народного фольклору, надхнені Святим Духом.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • rizdvo-10
 • rizdvo-6
 • rizdvo-7
 • rizdvo-8
 • rizdvo-9

За жанром вони охоплюють широченний спектр від фолку до джазу. Тут і хорові колективи відомі національні та місцеві чи церковні. І вокально-інструментальні ансамблі, різдвяний блюз, джаз, етно зі "степовими" жіночими голосами і прості гурти колядників зі всієї України. Кілька композицій скоріше можна віднести навіть до техно, або фанк - співоча і багата наша Україна!

Ще 600 хвилин свята!

Опубліковано в Прославління

Дорогі друзі!

Ми раді презентувати вам ще понад 600 хвилин святкового настрою у дев’яти нових Різдвяних збірках Радіоканалу Благодаті, що вже сьогодні звучаать в ефірі.

Цього разу ми збагатилися класичними Різдвяними гімнами та колядками, у виконанні зарубіжних хорових колективів, джазових інструментальних ансамблів, а також всесвітньо відомих та улюблених співаків середини минулого століття.

Ось де-які з них: Gregorian, Shelby Lynne, Michael Martin Murphey, Perry Como, Angela Luis und Band, Benise, Christmas days, Bing Crosby, Ella Fitzgerald, Kenny Rogers, Kirk Franklin, Pink Martini, Selah, In Dulce Jubilo, In The Bleak Midwinter, Iron And Wine, Jack Jones, Jackie Evancho, James Taylor, Jamie Cullum, Jethro Tull, Jim Reeves, Johnny Mathis, Kathleen Battle, Frederica Von Stade, Kathleen Battle, Wynton Marsalis, Frederica Von Stade The American Boychoir, Orchestra of St. Luke's та інші...
 • MerryChristmas-11
 • MerryChristmas-19
 • MerryChristmas-18
 • MerryChristmas-17
 • MerryChristmas-13
 • MerryChristmas-16
 • MerryChristmas-12
 • MerryChristmas-15
 • MerryChristmas-14

І не забувайте — в Україні все тільки починається. Свято розпочалося і набирає обертів! Все найкраще чекає нас попереду! Скоро ми заспіваємо українські коляди!

Радість в Господі — наша сила!

Святкова пора в Україні розпочалася!

Опубліковано в Прославління

В Україні вона триває, напевне, довше аніж будь-де...

Розпочавши з Миколая, ми святкуємо Господні свята аж до водохреща.

РКБ до свята вам приготував: Святковий радіоефір, створивши 10 нових святкових збірок, що складаються із найвідоміших Різдвяних колядок, гімнів, та новорічних пісень з усього світу!