Про нас

Опубліковано в Радіо Канал Благодаті

Ось тутечки трішки про нас - хто ми, що ми, звідки взялися, чим дихаємо. Але, головним чином, про те, що таке РКБ і навіщо воно - коротко і по суті. Якщо комусь видасться недостатньою ця інформація — пишіть коментарі під низом — ми відповімо!

Хто ми:

Ми, віруючі України, покликані Господом чинити ось це радіо служіння для Церкви України. Саме в такому формулюванні — для Церкви України, яка складається із сотень служінь (або конфесій), помісних церков, або зібрань, приходів чи парафій.

Мета:

Метою функціонування цього Радіоканалу є збудування і заохочення взаємин з Богом і Спасителем усіх віруючих українців, зміцнення в вірі, та допомога в поклонінні в Дусі і в Правді.

Шляхи:

Досягнення поставленої мети забезпечується Господом (і нашою надією на Нього) у наповненні радіо-ефіру відповідним духовним вмістом. На сьогодні ми маємо реалізовані три типи ефірного вмісту:

Також ми мріємо про відкриття служби християнських новин, де б висвітлювалися новини важливі із Божої точки зору - новини про те, що Господь робить сьогодні на Землі. Про це детальніше тут, де ми пробували це робити, а також передачі для дітей та підлітків, секцію благочинності, але наразі, все одразу не вдається, доки ми не отримаємо додаткової допомоги, благодаті та дозволу від Господа.

В даний момент ми працюємо над усіма секціями і де-які у нас виглядають краще, а де-які — відстають більше інших. Тож, моліться за нас, щоб Господь зміцняв діло наших рук.

Основний наголос йде на наповненні і обслуговуванні ефіра. Тому, розділи із записами - подкасти, наразі, наповнені слабо.

Приєднуйтеся!

Будемо раді, якщо хтось із вас вирішить допомогти, про що ми підготували окрему секцію із описом можливих шляхів і способів допомоги — серцем, словом, руками та коштами. Ваші коментарі дозволять нам уникнути де-яких помилок, у чому ми вже переконалися:
Тому то — провадь війну мудрими радами, бо спасіння в численності радників.
(Приповісті 24:6)
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter